דף הבית  |  אודותינו  |  מאמרים  |  צור קשר   
 
ציוד רפואי | מדידנטה
דף הבית > מיטות טיפולים למכוני יופי וקוסמטיקה


מיטות טיפולים למכוני יופי וקוסמטיקה

מיטות טיפולים למכוני יופי וקוסמטיקה - מדידנטה ציוד רפואי

כיום ניתן למצוא עשרות דגמי מיטות טיפולים: מתקפלות, נייחות, חשמליות ועוד. בעוד חלק מדגמי המיטות הינם פשוטים יחסית, כיום ישנן דגמים יוקרתיים בהם משולבים מדפים, ידיות ומגירות. הבחירה בין הדגמים השונים יכולה להיות מושפעת מאלמנטים רבים כגון סוג הטיפולים עבורם מיועדת המיטה, גודל החדר בו תמוקם המיטה, התקציב הקיים ועוד.

מומלץ כי מכון יופי או קוסמטיקאית מקצועית יבחרו מיטת טיפולים איכותית, הן כדי להבטיח כי יוכלו לעשות בה שימוש לטווח הארוך, וכן בכדי שיוכלו לספק ללקוחות טיפול איכותי וחוויה נעימה ומרגיעה. מיטה בלויה או מיטה לא נוחה לא תאפשר ללקוחה ליהנות מן הטיפול. כמו כן, המיטה צריכה לשרת את הקוסמטיקאית ולהיות פונקציונלית. עבור טיפולים כגון טיפולי פנים או הסרת שיער, יתכן וניתן להסתפק במיטה פשוטה יחסית, אשר תהיה ישרה ויציבה. לעומת זאת, עבור טיפולי מניקור ופדיקור, כדאי לרכוש מיטת טיפולים חשמלית או מיטת טיפולים הניתן לכוונון ידני. מיטות טיפולים כאלו ניתן לכוונן כך שהמטופלת תוכל לשכב או לשבת בהתאם לצורך.

חשוב לוודא כי המיטה מתאימה לחלל החדר וכי יהיה קל ונוח למטפלת לעמוד או לשבת לצד המיטה ולספק את הטיפול. כיום ניתן למצוא דגמים יוקרתיים של מיטות טיפולים המאפשרים סיבוב מלא של המיטה (360 מעלות). בנוסף, מיטות טיפולים חשמליות מאפשרות כוונון קל של גובה המיטה בהתאם לצורך. מיטות טיפולים רבות מגיעות גם עם פתח לפנים, כך שניתן לספק גם טיפולי עיסוי בהם יוכלו המטופלים לשכב בנוחות על המיטה.

מעבר לפונקציונליות של מיטת הטיפולים, חשוב להבין כי מראה המכון או חדר הטיפולים, ובכלל זאת, הריהוט במכון ומיטת הטיפולים משפיע גם הוא על חווית הלקוחה. מיטות טיפולים אסתטיות מותירות רושם חיובי על הלקוחות, ומשדרות מקצועיות ויוקרתיות.

רכישת מיטת טיפולים הינה השקעה לטווח הארוך עבור קוסמטיקאית או מכון יופי, ולכן ראוי להקדיש מאמצים במציאת מיטה איכותית, אשר תתאים בצורה מיטבית לצרכים הספציפיים של בית העסק, ותתרום ליצירת אווירה אשר תעודד את הלקוחות להגיע לטיפולים נוספים.


מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותך:

מיטות טיפולים - כיצד לבחור מיטת  טיפולים

אמבט פראפין
 


 

 
  חדשות    
     
     Digidam בניית אתרים בירושלים     מדידנטה - ציוד רפואי  |   רח' עמק זבולון 17, מודיעין  |  טל': 02-6254820    טלפקס. 074-7058-131    נייד: 052-8981400