דף הבית  |  אודותינו  |  מאמרים  |  צור קשר   
 
ציוד רפואי | מדידנטה
דף הבית > מאמרים


מאמרים


מיטות סיעודיות
אנשים רבים, בעיקר בקרב אוכלוסיית הקשישים, מגיעים, לצערנו, למצב בו הם זקוקים לטיפול סיעודי. סיטואציה זו אינה פשוטה, הן עבורם והן עבור בני משפחתם, אשר מבקשים להקל עליהם ככל שניתן. בעוד שבעבר מטופלים אלו היו נאלצים להעביר תקופות ארוכות במוסדות רפואיים ובתי חולים, כיום ניתן לרכוש מיטות סיעודיות, מכאניות או חשמליות, גם לשימוש פרטי ביתי.
להמשך קריאה


מיטות סיעודיות - מיטה סיעודית - מדידנטה ציוד רפואי

כסאות גלגלים
כסא גלגלים סטנדרטי ידני המיועד להנעה עצמית הינו הכסא הנפוץ ביותר בו נעשה שימוש אם אין צרכים מיוחדים. הכסא ניתן להובלה על ידי המשתמש עצמו או על ידי מלווה. כסא גלגלים סטנדרטי זה, המכונה גם כסא גלגלים גריאטרי, מתאים לאנשים המוגבלים בפלג גופם התחתון, אך יש להם יכולת קוגניטיבית וכן יכולת פיזית בפלג גופם העליון. 
להמשך קריאה


כסאות גלגלים - כסא גלגלים - מדידנטה ציוד רפואי

מיטות טיפולים למכוני יופי וקוסמטיקה
כיום ניתן למצוא עשרות דגמי מיטות טיפולים: מתקפלות, נייחות, חשמליות ועוד. בעוד חלק מדגמי המיטות הינם פשוטים יחסית, כיום ישנן דגמים יוקרתיים בהם משולבים מדפים, ידיות ומגירות. מומלץ כי מכון יופי או קוסמטיקאית מקצועית יבחרו מיטת טיפולים איכותית, הן כדי להבטיח כי יוכלו לעשות בה שימוש לטווח הארוך, וכן בכדי שיוכלו לספק ללקוחות טיפול איכותי וחוויה נעימה ומרגיעה.
להמשך קריאה


מיטות טיפולים למכוני יופי וקוסמטיקה - מדידנטה ציוד רפואי

כסאות גלגלים לילדים
כסאות גלגלים נועדו לאנשים המוגבלים בפלג גופם התחתון. ישנם סוגים שונים של כסאות גלגלים, ביניהם כסאות גלגלים המותאמים לילדים בעלי צרכים מיוחדים או ילדים בתהליך שיקומי. כסאות גלגלים לילדים נבדלים מכסאות גלגלים למבוגרים במידותיהם, לדוגמא ברוחב ובעומק הכסא, בעומס המשקל שהם אמורים לשאת ובפשטות הפעלתם. 
להמשך קריאה


כסאות גלגלים לילדים - כסא גלגלים - מדידנטה ציוד רפואי

מיטות טיפולים - כיצד לבחור מיטת טיפולים
כיום ישנו מבחר רב של מיטות טיפולים או מיטות עיסוי, היכול לגרום לבלבול, בעיקר למטפל בתחילת דרכו. המגוון הרחב משמעו גם טווח מחירים גדול, וללא ספק לעיתים ההיבט הכלכלי הינו בעל משקל רב. עם זאת, ישנם כמה היבטים לגביהם לא כדאי להתפשר, שכן לעיתים בחירה במיטה זולה, בלתי איכותית ולא יעילה יכולה לפגוע באיכות הטיפול וחווית המטופלים.
להמשך קריאה


מיטות טיפולים - מיטת טיפולים - מדידנטה ציוד רפואי

אמבט פראפין
פרפין הינו חומר הידוע ומוכר לאורך ההיסטוריה כחומר העוזר בטיפול במתח שרירי, בדלקות וכאבי פרקים, דלקות מסוגים שונים, עור יבש מאוד ועור מחוספס. אמבט פראפין מאפשר טיפול בחום התורם להקלה בכאבים ומעניק לעור מראה בריא וחלק.
להמשך קריאה


 אמבט פראפין / פרפין - מדידנטה ציוד רפואי, ציוד קוסמטיקה
ציוד סיעודי וציוד שיקומי – מיטות סיעודיות, כסאות גלגלים ועוד
כיום קיימים לא מעט  מוצרי ציוד רפואי אשר יכול לסייע לשיפור איכות החיים של מטופלים, ואף למניעת התדרדרות במצבם, בין אם מדובר על תקופה זמנית של שיקום ופיזיותרפיה או מצב סיעודי בלתי הפיך. ציוד זה משמש קשישים, אנשים בעלי שיתוק פיזי בדרגות שונות ועוד. 
להמשך קריאה

 
 ציוד סיעודי - ציוד שיקומי - מדידנטה ציוד רפואי
ציוד קוסמטיקה – מיטות טיפולים, מכשירי טיפולים ועוד 
ספא, מכון יופי ואף קוסמטיקאית אשר מעניקה טיפולים בביתה צריכים להצטייד במגוון מוצרים מסוגים שונים לשם פעילותם. ציוד קוסמטיקה כולל ריהוט ייחודי לתחום, מכשירים המיועדים לסוגי טיפולים שונים, תכשירי יופי ועוד.
להמשך קריאה

 ציוד קוסמטיקה - מיטות טיפולים, שולחן מניקור, אמבט פראפין

 
  חדשות    
     
     Digidam בניית אתרים בירושלים     מדידנטה - ציוד רפואי  |   רח' עמק זבולון 17, מודיעין  |  טל': 02-6254820    טלפקס. 074-7058-131    נייד: 052-8981400