דף הבית  |  אודותינו  |  מאמרים  |  צור קשר   
 
ציוד רפואי | מדידנטה
דף הבית > ציוד קוסמטיקה – מיטות טיפולים, מכשירי טיפולים ועוד


 ציוד קוסמטיקה – מיטות טיפולים, מכשירי טיפולים ועוד
 
ציוד קוסמטיקה - מיטות טיפולים, שולחן מניקור, אמבט פראפין

ספא, מכון יופי ואף קוסמטיקאית אשר מעניקה טיפולים בביתה צריכים להצטייד במגוון מוצרים מסוגים שונים לשם פעילותם. ציוד קוסמטיקה כולל ריהוט ייחודי לתחום, מכשירים המיועדים לסוגי טיפולים שונים, תכשירי יופי ועוד. טיפולים קוסמטיים כוללים שימוש בציוד כגון מכשירי לייזר, מכשירים להסרת שיער, מחטים חשמליות, מכשירי עיסוי מיוחדים, מכשירים לטיפולי פנים וגוף, ציוד פדיקור / מניקור ועוד. רצוי לרכוש ציוד קוסמטיקה מחברות מקצועיות המתמחות בשיווק ומכירה של ציוד רפואי, בכדי להבטיח כי רכשתם מכשור איכותי העומד בתקנים ובסטנדרטים הנהוגים בתחום.

מיטות טיפולים
בחירת מיטת טיפולים צריכה להתבצע בהתאם לטיפולים אשר המכון או הקוסמטיקאית מציעים. המגוון הרחב של מיטות טיפולים יכול להקשות על בחירת מיטה. חשוב לבחור מיטת טיפולים איכותית אשר תשרת את המטפל באופן יעיל לאורך זמן. בנוסף, מיטה בלתי איכותית תפגום בחוויה של המטופלים, ועקב כך עלולה להביא לאיבוד לקוחות.
מיטות טיפולים צריכות להתאים במידותיהן עבור חלל החדר בו יוצבו. כמו כן מיטות טיפולים רחבות ובעלות ריפוד איכותי יאפשרו למטופל לשכב בנוחות על המיטה במהלך הטיפול. עבור מכון יופי או קוסמטיקאית כדאי לבחור מיטות טיפולים בעלות אפשרות כיוון של גובה המיטה וכיוונון של גב המיטה, כך שיתאפשרו תנוחות שונות בטווח שבין שכיבה וישיבה של המטופל. מיטות טיפולים חשמליות מאפשרות הטיה פניאומאטית של חלקי הראש והרגליים. עבור מכוני יופי או קוסמטיקאיות המספקים גם שירותי עיסוי ניתן לבחור מיטות טיפולים אשר משמשות גם מיטות עיסוי. מיטות טיפולים אלו יהיו עם חור נשימה או יגיעו עם משענת ראש (בייגלה) חיצונית.
מיטות טיפולים יכולות להוות אחת מרכישות הציוד הגדולות עבור מכוני יופי וקוסמטיקאיות, אך מומלץ שלא להתפשר על איכותן, בכדי שישרתו אותם לאורך שנים, ויספקו חוויה נעימה ללקוחות.

טיפולי פנים וגוף
קיימים מכשירים שונים לטיפוח עור הפנים והגוף. מכשיר גלווני משמשים להעלמת קמטים ועיצוב הגוף. המכשיר מגביר את פעולת הבלוטות, ממריץ את מחזור הדם, גורם לפעולת חיטוי, מגביר את חילוף החומרים ומסייע בהחדרה עמוקה יותר של תכשירים לתוך העור. מכשיר נוסף המשמש לטיפולי פנים הינו פרימטור אשר משמש לניקוי עמוק של נקבוביות העור תוך עיסוי הפנים. מכשיר נוסף המשמש בטיפולי ספא, מכון יופי וקוסמטיקה הינו מכשיר אדים. בדגמים מסויימים ניתן להעשיר את האדים בשמנים וריחות. שימוש נכון במכשירי קוסמטיקה אלו יעניקו ללקוחות טיפולים נעימים בסופם יצאו בתחושת רעננות נפלאה.

טיפולי ציפורניים – מניקור / פדיקור
כיום מכוני ספא ויופי ואף קוסמטיקאיות העובדות באופן פרטי הפנימו את החשיבות של הענקית חוויה כוללת ומפנקת עבור הלקוחות. לכן כיום מקובל להעניק טיפול של אמבט פראפין כחלק מטיפולי מניקור ופדיקור. אמבט פראפין לטיפול בעור יבש מאוד ועור מחוספס. קוסמטיקאיות רבות מציעות טיפול אמבט פראפין היות והוא פותח את נקבוביות העור, מרכך אותו ותורם למראה עור צעיר, חלק ומטופח. בנוסף לטיפוח הציפורניים, הלקוחות מקבלות טיפול לעור כפות הידיים, והוא נותר רך ונעים.
ההצלחה של טיפולי הציפורניים תלויה ללא ספק במקצועיות ובניסיון של הקוסמטיקאית, אך גם תנאי העבודה הפיזיים, ובעיקרם הריהוט בו עושים שימוש בקליניקה, יכולים להשפיע על איכות הטיפול. אחד מפריטי הריהוט החשובים עבור קוסמטיקאית הוא שולחן מניקור / בניית ציפורניים. שולחן טיפולים איכותי יהווה משטח עבודה רחב ויציב. שולחנות טיפולים כוללים מגירות אחסון, מדפים לבקבוקוני הלק ולתכשירים לייבוש ציפורניים לאחר משיחת הלק וכן מקום למנורה. רצוי לבחור בשולחן מניקור המצויד בגלגלים כך שיהיה ניתן לבצע את הטיפול בכל חלל בחדר לפי הצורך. כמו כן, רצוי לבחור שולחן טיפולים שיהיה קל לניקוי ותחזוקה. עגלות טיפולים משרתות מטרות זהות וניתן לרכוש אותן במידה וקיימות עמדות טיפולים קיימות לקבלת הלקוחות, אך יש צורך בעגלות לאחסון התכשירים. עבור הקוסמטיקאית, חשוב כי תבחר כסא מטפלים שיהיה נוח עבורה ויאפשר לה לתת שירות איכותי לאורך היום. ריהוט איכותי ונוח, ייעודי לטיפולי קוסמטיקה, ישפיע על הנוחות של המטופלים והמטפלים גם יחד, וישנה את החוויה של שניהם.

מכשירי הסרת שיער
רובם הגדול של מכוני היופי ורוב הקוסמטיקאיות מציעות בנוסף לטיפולי פנים וגוף גם טיפולי הסרת שיער. כיום קיימות בתחום טכניקות שונות, ובהתאם לכך, סוגים שונים של מכשירים להסרת שיער, דוגמת קנולאפיל, מחטי בלט, מכשירי לייזר, מחמם שעווה ועוד. 


מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותך:


מיטות טיפולים למכוני יופי וקוסמטיקה

אמבט פראפין

מיטות טיפולים - כיצד לבחור מיטת טיפולים


 

 
  חדשות    
     
     Digidam בניית אתרים בירושלים     מדידנטה - ציוד רפואי  |   רח' עמק זבולון 17, מודיעין  |  טל': 02-6254820    טלפקס. 074-7058-131    נייד: 052-8981400